UCRP
Cristy Henshaw (UCRP Chair)
Charles Wood (UCRP Vicechair)
Kirby Glad (Secretary)
Mark Cluff (Treasurer)
Brooks Benson (PR & Media Officer)
Wendy Hart (Volunteers Officer)
Keri Guinn (Education Officer)
Mike Carpenter (Tech Officer)
Matt Downing (District 50 Chair)
Corey Astill (District 51 Chair)
Mac Sims (District 52 Chair)
Aaron Bullen (District 53 Chair)
Kristen Chevier (District 54 Chair)
Matthew Hailstone (District 55 Chair)
Crystal Muhlestein (District 56 Chair)
Cole Kelley (District 57 Chair)
Sharon Memmott (District 58 Chair)
Deborah Releigh (District 60 Chair)
Lisa Shepherd (District 61 Chair)
Ben Summerhalder (District 62 Chair)
Carolina Herrin (District 63 Chair)
Craig Johnson (District 64 Chair)
Beth Luthy (District 65 Chair)
Charles Pipkin (District 66 Chair)

COUNTY OFFICIALS
Tom Sakievich (Commissioner)
Brandon Gordon (Commissioner)
Amelia Gardner (Commissioner)
Skyler Beltran (Commissioner Candidate)
Aason Davidson (Clerk)
Rodney W. Mann (Auditor)
Burt Garfield (Assessor)
Andrea Allen (Recorder)
Jeffrey S. Gray (Attorney)
Mike Smith (Sheriff)
Anthony Canto (Surveyor)
Kim Jackson (Treasurer)

UTAH STATE BOARD of EDUCATION
Monica J. Wilbur Candidate District 10
Matt Hymas Candidate District 10
Cindy Bishop Davis District 11
James Moss District 12
Cole J. Kelley Candidate District 12
Cari Bartholomew Candidate District 13
Randy Boothe Candidate District 13
Emily Green District 14

STATE OFFICIALS
Phil Lyman
Spencer Cox
Trent Staggs
Mitt Romney
Mike Lee
Mike Kennedy
John Curtis
Burgess Owens
Sean Reyes
Frank Mylar
Rachael Terry
Ricky Hatch
Tina Cannon
Marlo Oaks
John Dougall

STATE SENATE
Daniel Thatcher District 11
Daniel McCay District 18
Kirk A. Cullimore District 19
Heidi Balderree District 22
Keith Grover District 23
Curtis S. Bramble District 24
Mike McKell District 25
David P. Hinkins District 26
Derrin R. Owens District 27

STATE REPRESENTATIVES
Stephanie Gricius District 50
Jefferson Moss District 51
A. Cory Maloy House District 52
Kay J. Christofferson District 53
Brady Brammer District 54
Jon Hawkins District 55
Val L. Petterson District 56
Nelson T. Abbott District 57
Keven J. Stratton District 58
Holly Sweeten Candidate District 58
David Shallenberger Candidate District 58
Tyler Clancy District 60
Marsha Judkins District 61
Lisa Shepherd Candidate District 61
Norman K. Thurston District 62
Stephen L. Whyte District 63
Jefferson S. Burton District 64
Douglas R. Welton District 65
Steven J. Lund District 66
Troy Shelley Candidate District 66
Brian L. Nelson Candidate District 66

Scroll to Top